Úvod » Štýly bývania » Bianca style

Bianca style


novinka
akcia


novinka
akcia

Umelkyňa Bianca Rossi ťa pozýva navštíviť jej galériu ručne maľovaných obrazov

Čistota. Mladosť. Veselosť. Ak aj vás vystihujú tieto tri slová, ste na správnom mieste! Štýl bývania BIANCA si obľúbite vďaka jeho čistým líniám a veselej hre s farbami. Naše obrazy Bianca potešia vaše oko aj dušu výnimočnými štruktúrami a veselým prevedením. Prineste do svojho bývania šťastie a pozitívnu energiu, ktorou prekypujú naše obrazy na plátne BIANCA. Nech sa páči! Vychutnajte si tento štýl bývania plnými dúškami a doprajte si unikátne umelecké dielo aj vo svojom domove.

Najkrajší pohľad je ten zvnútra

A práve o ňom rozprávajú príbeh ručne maľované obrazy BIANCA. Pozrieť sa na veci z inej perspektívy je dar umelcov, ktorí ďalej tešia týmto sprostredkovaným pohľadom srdcia našich zákazníkov. Nechajte sa veselo a bezstarostne hojdať vo vetre, vpusťte do vlasov vánok mladosti a pocíťte silu čistého umenia s obrazom na stenu BIANCA. Vlny energických farieb vás vezmú do kúzelnej krajiny radosti. Dôležité je to, čo cítite v duši a vo svojom vnútri. Ak sa teší srdce, je aj váš život šťastný.

Kde vznikol štýl bývania BIANCA?

Preneste sa s nami do srdca Talianska, do Calabrie. Mladá talianska maliarka Bianca Rossi vo svojej tvorbe stelesňuje tie najfarebnejšie okamihy ukryté v každom bežnom dni. Možno si tieto odtiene obyčajného života nevšímame každý deň. No niekedy nie je na škodu zastaviť sa a pozrieť sa na svet očami otvorenými dokorán. Všímať si tú krásu všade okolo. Nadýchnuť sa vône, ktorú nesie so sebou vietor. Vidieť kvety iným pohľadom.

A práve kvety sú ústredným motívom väčšiny obrazov na plátne v štýle BIANCA. Kvety, ktoré doslova vystupujú z obrazu a chcú sa stať súčasťou vašich bezstarostných chvíľ. Nechajte sa strhnúť radostnou emóciou a tešte sa z krásneho domova každý deň. Vďaka našim obrazom BIANCA to už nemusí byť len predstava. Vneste mladosť, veselosť a čistotu tohto výnimočného umenia aj k vám domov či do kancelárie pre podporu kreativity.

ZDBhMDU2Z